XIV edycja konkursu na „Najlepszy Produkt Turystyczny - Certyfikat Polskiej

Organizacji Turystycznej”!

Uprzejmie informujemy, że Polska Organizacja Turystyczna rozpoczęła XIV edycję konkursu „Najlepszy Produkt Turystyczny - Certyfikat POT". W województwie podlaskim koordynatorem etapu regionalnego po raz dziewiąty jest Podlaska Regionalna Organizacja Turystyczna.

Konkurs z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem wśród branży turystycznej i lokalnych samorządów. W ubiegłym roku dzięki do konkursu zgłosiła się rekordowa liczba produktów turystycznych. Swoje oferty turystyczne zgłosiło aż 37 podmiotów z województwa podlaskiego.

Mamy nadzieję, że te sukcesy zachęcą do tworzenia kolejnych atrakcyjnych, nowatorskich i przyjaznych dla turystów produktów turystycznych.

Etap regionalny prowadzony będzie do 4 listopada 2016. Kandydatury mogą być zgłaszane do 14 października 2016, natomiast pozostały czas przeznaczony jest na ocenę produktów turystycznych przez Kapitułę Konkursową oraz zgłoszenie ich do etapu ogólnopolskiego do Polskiej Organizacji Turystycznej.

Na etapie regionalnym najciekawsze produkty turystyczne z województwa podlaskiego zostaną uhonorowane prestiżowymi Certyfikatami PROT lub Wyróżnieniami Marszałka Województwa Podlaskiego i Prezesa PROT.

Najlepsze inicjatywy zgłoszone do etapu ogólnopolskiego mają szansę otrzymania Certyfikatu POT - prestiżowego wyróżnienia w obszarze turystyki i nagrody, którą jest kampania promocyjna produktu prowadzona przez Polską Organizację Turystyczną o wartości 100 000 zł.

Dodana: 13 wrzesień 2016 09:02

Zmodyfikowana: 13 wrzesień 2016 09:02