100-lecie Publicznych Służb Zatrudnienia

100 lat temu na mocy dekretu naczelnika państwa Józefa Piłsudskiego z dnia 27 stycznia 1919 r. powołano państwowe urzędy pośrednictwa pracy i opieki nad wychodźcami.

Z okazji 100 rocznicy powstania Publicznych Służb Zatrudnienia 23 stycznia br. na PGE Narodowym w Warszawie odbyła się uroczysta gala, podczas której Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej Elżbieta Rafalska wspólnie z Wiceministrem Stanisławem Szwedem wręczyli statuetki  najbardziej wyróżniającym się powiatowym urzędom pracy.   Wśród nagrodzonych znalazł się Powiatowy Urząd Pracy w Grajewie, który otrzymał wyróżnienie za uzyskanie w 2018 roku efektywnych i skutecznych działań aktywizacyjnych podejmowanych wobec osób bezrobotnych w województwie podlaskim oraz dyplom w uznaniu za rzetelną pracę na rzecz promocji zatrudnienia oraz kreowanie wysokich standardów usług na rynku pracy w 100-lecie istnienia Publicznych Służb Zatrudnienia.

Wyróżnienia i statuetkę odebrała dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Grajewie – Bożenna Zakrzewska

Dodana: 1 luty 2019 15:17

Zmodyfikowana: 1 luty 2019 15:18